1987 yılında Midyat'ta ilk adımımızı otomotiv sektörüne girerek attık. Yaklaşık 30 yıldır Koç Gurubu bayilikleri, Koç Gurubu kültürü ile kendi değerlerimize, değerler kattık. Kendi markalarımızı oluşturduk. O günden bugüne çok değiştik ve hep geliştik.

Tüm bu süreçte tek bir sloganımız vardı: Çözüm!... Çözüm en büyük hizmettir dedik ve bütün müşterilerimize bu hizmetin en iyisini sunmak için çalıştık. İlk günden bu güne değişimin dönüşmek, dönüştürmek olduğuna inandık. Değişimi emeğe; emeği de hizmete dönüştürmeyi kendimize görev edindik. İnandığımız değerlerle, gelişmelere dinamik bir şekilde uyum sağlamanın gücünü kendimize düstur edindik. Her zaman müşterilerimizi ve memnuniyetlerini işimizin merkezine aldık. Onların memnuniyetini her şeyin önünde tuttuk.

30 yıla yakın bir zamanda büyük bir aşkla, özenli bir emekle ve bitmeyen bir gayretle hizmet etmeyi görev edindik. Nas Grubu, bu yolda uzun yıllar boyunca, gelecekte de, sizlere hizmet etmeyi amaçlıyor. Değişerek, dönüşerek, dinamizm ve yürekten bir gayretle...

Saygılarımla,

Maşuk NAS
Yönetim Kurulu Başkanı